• O programe

• Program neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko – mládež pre budúcnosť

Naša škola je už od roku 2003 zapojená do programu neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko – mládež pre budúcnosť, vrámci ktorého sa pripravuje mládež na to, aby rozumela obchodu, ekonómii a bola dobre pripravená pre svet práce. Získané vedomosti si môžu overovať praktickou činnosťou v študentských spoločnostiach. Programy podporujú ekonomické a podnikateľské myslenie a ponúkajú preventívne riešenia pre zamestnanosť mládeže. Každoročne počas školského roku sa v odbore Stavebný manažment vrámci voliteľného predmetu Aplikovaná ekonómia zriaďujú študentské spoločnosti. Viac informácií je na záložke školská firma.

• Nadpis