• Informácie pre stravníkov

• Záujemcovia o stravovanie v školskej jedálni v novom školskom roku sa musia prihlásiť do 5. septembra v školskej jedálni a doniesť vypísaný zápisný lístok, ktorý nájdete tu..

Cena jedného  obeda v školskom roku 2023/24 je 2,20 eura.

Stravníkovi je možné vydať obed iba v prípade, že uhradil poplatok za stravu do 20-tého dňa v predchádzajúcom mesiaci pred mesiacom v ktorom chce stravník odoberať stravu (napríklad do 20. septembra na odber stravy na október). Stravné za september je potrebné uhradiť najneskôr do 10. septembra príslušného školského roka.

Pri nastavení stálej platby cez bankový účet uviesť poslednú platbu do 20.5.2024, pri paušálnej výške mesačnej platby 44,00 €.

Číslo účtu pre úhradu stravného je: SK54 8180 0000 0070 0051 3844. Najdôležitejší údaj pre správne párovanie platby za stravné je variabilný symbol, ktorý je uvedený v module platby (prístupný cez: Komunikácia -> Platby). V správe pre prijímateľa je potrebné uviesť meno žiaka a triedu.

Sumy stravného za jednotlivé mesiace sú predbežne uvedené v module Platby, pričom sumy sa budú aktualizovať podľa skutočne odobratých obedov.

Preplatky za stravu budú vrátené (do 15. júla príslušného roka) podľa vyúčtovania k 30. júnu príslušného školského roka na účet z ktorého bola úhrada realizovaná.