• O nás

• Sami rozhodnite, kto potrebuje vaše dane

Dovoľujeme si Vás požiadať o poukázanie 2 % z daní, ktoré budú slúžiť na zlepšenie podmienok výchovno-vzdelávacieho procesu na SPŠ Poprad.

Poberateľom 2 % zo zaplatenej dane z príjmov je Občianske združenie OBZOR SPŠ V POPRADE. Cieľom OZ OBZOR je podporovať vzdelávanie študentov SPŠ Poprad a to aj počas ich študijných pobytov doma a v zahraničí, prostriedkami združenia prispievať na budovanie materiálo-technickej základne SPŠ, podporovať športové aktivity a kultúrno-výchovné podujatia žiakov a podporu ďalších aktivít v zmysle stanov OZ OBZOR.

V prípade zamestnanca môžete použiť nasledovné tlačivá:

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby.pdf

Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_01-2019.pdf

V prípade fyzickej alebo právnickej osoby použite nasledovné údaje:

Údaje o prijímateľovi:

IČO : 37874608

Právna forma : Občianske združenie

Obchodné meno : OBZOR SPŠ V POPRADE

Sídlo : Mnoheľova 23, 058 01  Poprad

V prípade, že sa rozhodnete poukázať 2 % zo zaplatenej dane pre SPŠ v Poprade, je potrebné uvedené údaje vpísať do daňového priznania fyzickej alebo právnickej osoby.

Verím, že svojím veľkorysým postojom prispejete k rozvoju vzdelávania a k zlepšeniu podmienok výchovno-vzdelávacieho procesu na SPŠ Poprade, za čo Vám v mene študentov školy vopred ďakujeme.

S pozdravom

Ing. František Škody                                                                                       Ing. Jaroslav Bašista

predseda OZ OBZOR                                                                                              riaditeľ školy