Rok

1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999

Školský rok 1989/90

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: IV.A

Triedny učiteľ: Ing. Tibor Bendík

Marcela Alexová, Vladimír Baran, Miroslav Bobovský, Jana Čupková, Martin Donoval, Peter Gánovský, Iveta Jakubčová,  Marián Janíček,  Anna Juricová,  Emil Kožik,  Jana Krajčová, Zuzana Králiková, Ľubomír Lapšanský,  Marek Laurenčík, Ján Lukáč,  Rastislav Macko,  Alena Miturová, Miroslav Olekšák, Monika Pisarčíková, Rastislav Semko, Marián Slavkovský, Marián Spišský, Iveta Škovirová, Marianna Šterbáková, Martin Teplický, Slavomír Vaškovič, Ján Žúbor.

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: IV.B

Triedny učiteľ: Ing Albert Kantor

Jana Bafiová, Miroslav Bittner, Marcela Brejčáková, Richard Dindiffer, Agáta Dikantová, Peter Fábry, Ľubomír Hajdok, Anna Kilianyová, Radomír Kormaník, Rastislav Krak, Norbert Kuchta, Magdaléna Kurdelová, Ján Majerčák, Darina Matošová, Dana Mirková, Maroš Nemoga, Peter Odehnal, Alžbeta Prochádzková, Jaroslav Ridilla, Eva Stanová, Tomáš Šterbák, Iveta Švábovská, Štefan Tančák, Maroš Tropp, Michael Závacký.

 

Odbor: Strojárska konštrukcia, trieda: IV.C

Triedny učiteľ: Magda Košálková

Silvia Bučáková, Jozef Bicko, Ján Bielčik, Beáta Boratková, Alexandra Dumanová, Jozef Greňa, Drahoslava Grígerová, Pavel Kováč, Ján Lačný, Adriana Lapšanská, Drahoslav Lešundák, Zlatica Lučanská, Jana Ludviková, Miloš Mlynarčík, Svetlana Mlynárová, Michal Mudrák, Peter Pitoňák, Zdenka Pullmanová, Katarína Rusiňáková, Juraj Siska, Slavka Štefková, Július Tybor, Miroslav Vaculčiak, Ján Vikarský, Štefánia Zubalová.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: IV.SA

Triedny učiteľ: Ing. Ľubor Králik

Otto Bartek, Miroslav Beck, Miriam Brnušáková, Jozef Figlár, Slavomíra Gibláková, Jana Ištócyová, Marcela Jamnická, Rudolf Jendrušiak, Markéta Jurčová, Zita Klocoková, Otto Knott, Daniel Mačičák, Ivana Malá, Beáta Miklušová, Oľga Mlynarčíková, Daniel Novotný, Terézia Šeligová, Renáta Šterbáková, Františka Tarasová, Jana Vojtičková, Jozef Záhradník, Ingrid Žilková.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: IV.SB

Triedny učiteľ: RNDr. Dalibor Juráška

Branislav Balasko, Ivan Balco, Daniela Csisková, Simona Devečková, Emil Dinda, Dušan Dulovič, Mária Egressyová, Daniela Gibláková, Peter Halcin, Antónia Chlebovcová, Iveta Janková, Dana Kočišová, Renáta Korbelová, Peter Kovalčík, Žaneta Meinlová, Ľuboš Michalák, Slavomír Pavličko, Ján Pelach, Ružena Šavelová, Silvia Šebestová, Anna Špesová, Jana Tomková, Mária Urdová, Martin Vanko, Alena Vilimová, Ondrej Závadský.

 

 

 

 

Školský rok 1990/91

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: IV.A

Triedny učiteľ: Ing. Vladimír Derevjaník

Adriana Ambrózová, Adriana Gabrišová, Marcel Gajan, Branislav Guth, Alena Chovancová, Zdenka Ilavská, Andrea Javorská, Mária Jendrichovská, Judita Jezerčáková, Adriana Koreňová, Maroš Kredatus, Soňa Kulhavá, Rastislav Lopušek, Daniela Majerčáková, Karol Novotný, Marcela Ochotnícka, Daniela Pabišová, Alexander Poremba, Patrik Rauschgold, Stanislav Ridilla, Katarína Rusnačková, Martina Rušová, Radoslava Šallingová, Peter Škyrta, Pavol Štrbjan, Peter Vician, Mária Zmoková.

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Ing. Ladislav Bendík

Ján Buc, Vladimír Dragošek, Eva Dragošeková, Gabriela Fabiánová, Milan Gallik, Iveta Gorelová, Ingrid Grichová, Svetlana Grichová, Stanislav Hanzeli, Jana Hanzelyová, Dušan Hovančák, Zuzana Jurčová, Maroš Klimek, Sylvia Kohútová, Vlasta Kopčíková, Rudolf Kubaš, Soňa Legnavská, Mária Mecková, Igor Meltzer, František Pilát, Pavol Podhorsý, Martin Ridilla, Richard Ručka, Andrea Samolová, Ján Skokan, Jaroslav Šifra, Daniela Štefaňáková, Dušan Turčiačik, Ľubomíra Vanečková, Jaroslav Schutz.

 

Odbor: Strojárska konštrukcia, trieda: 4.C

Triedny učiteľ: Ing. Klára Zathurecká

Ingrid Andrášová, Branislav Baran, Andrea Bartošová, Zuzana Dudová, Peter Dunajčan, Miroslav Džubas, Lýdia Ďuráčiková, Tibor Fekete, Silvia Kleinová, Parik Korp, Dana Kroczeková, Bernard Legutky, Štefánia Mačáková, Štefánia Madzinová, Ingrid Mardeusová, Jaroslava Odstrčilová, Václav Petráček, Martina Pekarčíková, Božena Pullmannová, Jozef Slavík, Miroslav Smolka, Alena Sminčáková, Patrik Stas, Stanislav Strela, Peter Šoltés, Róbert Štefaňák, Žaneta Tomašková.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Marta Dvorčáková

Viera Bajtošová, Miroslav Bielení, Katarína Billíková, Katarína Černická, Jozef Fabian, Marian Fedor, Jana Gajdošová, Mária Grešová, Peter Hanzes, Renáta Jancyová, Peter Kaleta, Ivana Kolesárová, Monika Kostková, Martina Lehutová, František Lindeman, Zuzana Novysedláková, Adriana Palubjaková, Andrea Páriová, Štefan Pčola, Jozef Petrík, Branislav Pokorný, Tibor Pokorný, Marek Puchala, Martina Pulkrábková, Alena Skokanová, Mária Skokanová, Jana Sláviková, Viliam Tichý, Zuzana Tomová, Martin Zavacký.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Mária Ridillová

Eva Benková, Branislav Boržecký, Miroslav Csik, Ľuboslava Černajová, Martina Džubinská, Žaneta Grigerová, Ján Habiňák, František Hudák, Alexander Ištvanko, Dana Jakubečková, Ľuboslav Kažimír, Ján Kraus, Sylvia Krušinská, Sylvia Ledecká, Juraj Lorenčík, Slávka Lovásová, Renáta Marhefková, Ivan Novák, Iveta Omastová, Monika Palenčárová, Jana Romaňáková, Martin Roth, Jozef Skonc, Zuzana Slivková, Ľubomír Solus, Andrea Šándorová, Anton Šulík, Martin Švejnoha, Monika Timočková.

 

 

Školský rok 1991/92

 

Odbor: Strojárska technológiatrieda: 4.A

Triedny učiteľ: Eva Bartková

Rudolf Baran, Martin Benko, Jana Božeková, Peter Dopirák, Sylvia Englerová, Jana Fiedlerová, Pavol Flašík, Richard Friedmann, Ingríd Gájová, Erika Olevičová, Tatiana Graindová, Peter Groman, Daniela Hanakovičová, Ján Horvaj, Branislav Hozza, Iveta Jakubčáková, Juraj Kamenický, Andrea Kapolková, Branislav Kolenčík, Miloš Krompaščík, Jozef Lopuch, Erika Marušinská, Jana Sklárová, Roman Slavkovský, Jaroslav Šoltys, Denisa Štěpaníková, Adriana Švaralová, Rudolf Tomas, Andrea Vrátilová, Ľubomíra Zamišková.

 

Odbor: Strojárska technológiatrieda: 4.B

Triedny učiteľ: Dezider Zrubec

Miloš Bartko, Jaroslav Darák, Ľubomír Duda, Miriam Fabiánková, Alena Faixová, Róbert Fiala, Eva Gažarová, Martina Grešová, Aneta Horníková, Iveta Kačmárová, Jozef Kiska, Marek Kožík, Zuzana Lecová, Martin Martinko, Patrik Matoš, Mária Maťašovská, Zuzana Michalková, Ľubomír Ondo, Jozef Ondruš, Marta Palovčíková, Kamil Raček, Marek Rattaj, Ingrid Skokanová, Michal Staneček, Václav Šeliga, Katarína Vallušová, Katarína Vicianová, Martina Vodžáková.

 

Odbor: Strojárska konštrukciatrieda: 4.C

Triedny učiteľ: PhDr. Leo Schmidt

Slavomíra Bendíková, Zuzana Bendíková, Andrea Blašková, Lucia Fabiánová, Marcel Hanečák, Mária Ilavská, Rastislav Janček, Miloslav Klinko, Jozef Kocúr, Eva Kroláková, Peter Kubovič, Ľuboslav Lainda, Róbert Levársky, Dagmar Mačejáková, Petra Miškovská, Peter Mlynár, Katarína Pavligová, Andrea Petrulová, Zdenka Sajková, Dana Slivinská, Andrea Šlosárová, Monika Šoltésová, Rastislav Štefaník, Jana Šterbáková, Gabriel Šugarek, Peter Tudaj, Andrea Záhradníková, Michal Zavacký, Štefan Žák.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvotrieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ondrej Dučák

Silvia Andrášová, Stanislav Bališ, Martina Bartošová, Daniela Blahovská, Štefan Džadoň, Ľuboš Genčur,Silvia Girgašová, Silvia Hajdoková, Rastislav Chovanec, Stela Jacková, Ema Jakubcová, Karol Kulhomer, Gabriel Mornár, Stanislava Mravová, Adriána Otčenášová, Ján Pecuch, Žaneta Pytelová, Marek Redlich, Gabriela Remiášová, Zuzana Sirotňáková, Ľudmila Smierčáková, František Smrek, Renáta Sonogová, Radoslav Vilček, Marek Volák, František Zamiška, Jana Žišková.

Odbor: Pozemné staviteľstvotrieda: 4.SB

Triedny učiteľ: Ing. Peter Bartoš

Monika Antalová, Martina Barabasová, Ján Benko, Miriam Bergheuerová, Marián Bréda, Monika Dragašaková, Anna Farkašovská, Martin Grivalský, Ruslan Kovalčuk, Ján Krull, Miroslav Kučera, Matej Michalov, Martina Ovšonková, Kristína Pačajová, Zuzana Pajerová, Patrícia Petríková, Peter Pisoň, Radoslav Repka, Silvia Sagulová, Silvia Sekeráková, Miroslav Šimonovič, Paulína Štrbáková, Valéria Švagerková, Monika Vojtičková, Ján Zajac, Slávka  Zamkovská.

 

 

Školský rok 1992/93

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Ing. Jaroslav Bašista

Alena Andrejdesová, Iťvan Baranovič, Peter Beluš, Tatiana Birková, Katarína Blahová, Radoslav Body, Renáta Bukovinová, Pavol Dunaj-Jurčo, Daniel Dvorský, Peter Fridman, Veronika Gajanová, Gabriela Gallovičová, Ľubomír Hanzes, Anna Hudačková, Jana Hudecová, Ondrej Chalupka, Mária Kičurová, Zuzana Kútniková, Erik Kuziel, Lucia Lendvayová, Róbert Mýtnik, Marcel Novák, Michaela Pavligová, Jana Peričková, Zdenka Přibylová, Slavomír Regináč, Gabriel Tauchin.

 

Odbor: Strojárska technológia, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Ing. Bartolomej Leško

Lenka Bidnenková, Roman Budzák, Ľubomír Derner, Vratislav Gallo, Martin Gavalier, Henrieta Greschnerová, Monika Chalupková, Ondrej Jabrocký, Petra Kielárová, Václav Klust, Peter Koreň, Gabriela Kravčíková, Štefánia Kubovová, Henrieta Kurucová, Radovan Kušnír, Kamil Lihan, Petra Majerová, Ingrid Malinovicsová, Peter Petrenčík, Mária Poradová, Marcela Rákociová, David Rouschgold, Milan Skubeň, Eva Sokolová, Andrea Svitanová, Jitka Šoltisová, František Vachmanský, Alan Vaško, Rastislav Zálešák.

 

Odbor: Strojárska konštrukcia, trieda: 4.C

Triedny učiteľ: Ing. Jaroslav Jaborník

Róbert Bajtoš, Ľubomír Bielený, Marián Brejka, Stanislav Jankura, Mária Jasenčáková, Žaneta Kellnerová, Klaudia Kisková, Jaroslav Kožík, Andrea Korbačková, Marcela Kuzmišinová, Monika Lapšanská, Leonard Lengyel, Erika Lučková, Ján Miškovský, Františka Mlynárová, Andrea Ondrušová, Vladimír Oračko, Pavol Pavliga, Renáta Pavlíková, Marek Polák, Sylvia Reľovská, Rastislav Fotta, Mária Slavkovská, Andrea Štolcová, Rastislav Suchý, Marek Štefaňák, Jana Vranková, Martin Zummer, Jana Žilinská.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: PhDr. Eva Klimešová

Roman Bednár, Martina Brachňáková, Miroslav Čižík, Kamil Dulovič, Zuzana Frantzová, Peter Gaduš, Jana Gontkovská, Dana Hurajtová, Alica Chovanová, Monika Jadušová, Štefan Jančár, Gabriel Kaprál, Katarína Kelečeniová, Miloš Kočík, Marcela Kroczeková, Zuzana Kubíková, Jana Kuľková, Eva Kurucová, Branislav Mačičák, Sylvia Mastiláková, Anna Mišurdová, Ivana Mravová, Ľuboslava Neupauerová, Štefan Olexa, Marián Ondruš, Peter Podolinský, Jozefína Semanová, Monika Schulteová, Marián Smrek, Renáta Štircingerová, Andrej Villim, Rastislav Vitko.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SB

Triedny učiteľ: Ing. Mária Michalidesová

Tomáš Bajus, Elena Brotková, Jaroslav Budzák, Flavián Dudaško, Ivana Gavurová, Ivana Chvostová, Andrea Joachimczyk,  Slavomír Kollár, Vladimír Korp, Zuzana Legátová, Jana Malatinová, Branislav Michalík,Marián Mikuš, Ivana Mináriková, Marcela Mindalová, Peter Mordavský, Ján Petruľa, Richard Polomský, Katarína Ratajová, Agáta Rothová, Jozef Selep, Lucia Skokanová, Sylvia Sláviková, Norbert Stano, Lucia Starinská, Iveta Stoličná, Roman Štrauch, Slávka Šilonová, Marcela Tomková, Monika Vaňová, Alžbeta Veisenpacherová, Jozef Výrostek, Marcel Wolf.

 

 

Školský rok 1993/94

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Dezider Zrubec

Martin Barlík, Marcel Chudík, Bystrík Červenka, Marián Dlugoš, Pavol Dominik, Jaroslav Dravecký, Pavol Dudzík, Peter Fiamčík, Ján Hadidom, Dušan Heldák, Jozef Huska, Miroslav Ištocy, Róbert Keklák, Alojz Korvin, Pavol Krempaský, Jozef Kubičko, Peter Kučkovský, Michal Lešiga, Jozef Mendroš, Peter Milaňák, Marián Mirilovič, Marián Moravčík, Marcel Paganík, Marek Penxa, Maroš Pokorný, Martin Sedlák, Rastislav Štefaňák.

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Ing. Albert Kantor / Ing. Ladislav Bendík

Viliam Andráš, Marek Bajus, Viera Boroňová, Štefan Devera, Richard Gotthardt, Marianna Hýrošová, Martin Chladoň, Tatiana Ilavská, Peter Jendrál, Marek Jochman, Paulína Knežníková, Martin Kotsch, Marcela Kruková, Andrea Kupčová, Iveta Lešundáková, Jozef Neubeller, Andrea Pavlovičová, Radoslav Pazdera, Jozef Pollág, Ján Sidor, Vladimír Škyrta, Radoslav Urban, Pavol Vaško, Tibor Zavartkay.

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.C

Triedny učiteľ: Magdaléna Košalková

Jaroslav Čáky, Vladimíra Dovalová, Peter Duda, Miloš Galajda, Andrea Habiňáková, Branislav Hadzima, Peter Jusko, Andrea Kandová, Andrej Krasuľa, Alena Kurdeľová, Iris Lehoczká, Andrea Levocká, Martin Marhevka, Martin Ondáš, Zuzana Pěníková, Pavol Petráček, Ľubomír Poľanovský, Zdenka Popadičová, Ľubomíra Rezníková, Maroš Sklár, Dalibor Sokol, Jaroslav Sokol, Daniel Spišák, Bohdana Šlachtovská, Peter Šlosár, Martina Turková, Rudolf Vang, Marek Zemčák.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Ľubor Králik / Ing. Mária Michalidesová

Michal Baláž, Peter Basarík, Blanka Boďová, Pamela Dobrovská, Silvia Dulovyčová, Radoslav Džubinský, Marek Endel, Samuel Fecko, Ladislav Filinský, Adriana Glucková, Zlatica Gregorová, Michal Hoško, Martina Knežníková, Lýdia Komorová, Peter Kopčák, Gabriela Kosturáková, Andrej Kralovanský, Martina Krivjanská, Róbert Kromka, Mária Matvejová, Sylvia Osascká, Marián Paučík, Kamil Petras, Erik Pluta, Jaroslav Slávik, Alica Stodolovská, Slavomíra Szentkerestyová, Radoslav Šeliga, Ľubomír Števo, Michaela Čanová.

 

Odbor: Pozemné staviteľstvo, trieda: 4.SB

Triedny učiteľ: Ing. Marta Dvorčáková

Regina Babičová, Martina Baranová, Alena Dudová, Radovan Dziak, Andrea Fedáková, Peter Fedor, Stanislav Fírek, Rastislav Gábor, Branislav Gavalier, Radomíra Habiňáková, Dana Hodáková, Miroslav Holbus, Róbert Hosa, Kamila Kocúreková, Andrea Kolačkovská, Viera Kováčiková, Jozef Kuboši, Peter Maga, Denisa Mesarčíková, Marián Mišanko, Dušan Pavlík, Elena Rákociová, Martin Rečičár, Ján Silvaj, Peter Siska, Ľubomír Suchý, Jana Šilonová, Silvia Šmelková, Katarína Villimová, Lucia Žoldáková, Peter Neuman.

 

 

Školský rok 1994/95

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Ing. Jozef Haluška

Peter Brejka, Marcel Dravecký, Ján Dudžák, Marián Ďurica, Michal Ďurkovič, Peter Hamečák, Jozef Horovský, Ľubomír Kopaničák, Pavol Kovalčík, Peter Kubík, Peter Mirilovič, Dušan Orolín, Štefan Sedlák, Ľubomír Šperka, Ondrej Štolc, Peter Šuba, Branislav Bielený, Lucia Chorogvická, Jozefína Jackuliaková, Slávka Perscheová, Daniela Rusinová, Ivana Švagerková, Zuzana Tribulová, Peter Hvalčák.

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Mgr. Ľudmila Bodnárová

Ladislav Bendík, Soňa Bogárová, Mária Bjalončíková, Denisa Bušovská, Adriana Feriancová, Denis Galbo, Marcela Heldáková, Michal Krupa, Marcel Marhefka, Radoslav Maťaš, Jozef Navalaný, Roman Nemeš, Ľubomír Oravec, Jozef Rákoci, Marcel Roch, Vladimíra Štolcová, Radoslav Straško, Štefan Slavkovský, Štefan Garančovský, Marián Hríž, Juraj Kondula, Cyril Pecha, Katarína Práznovská, Anna Šmálová, Andrea Šramková, Jozef Kuruc, Štefan Misál, Martin Moravčík, Daniel Javorský.

 

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: PaedDr. Vladimír Lajčák

Peter Andráš, Peter Anovčin, Branislav Božek, Pavol Duchnitzký, Milan Dzurilla, Pavol Fedor, Miroslav Fris, Miroslav Gejdoš, Patrik Hamrák, Juraj Horák, Radoslav Hovančák, Štefan Hovanec, Marián Hudák, Marián Hybler, Cyril Chovan, Milan Klinga, Milan Kužiel, Branislav Majerčík, Gabriel Matoš, Rastislav Muranský, Marcel Neupauer, František Ohalek, Ján Ovčarik, Ján Pleteník, Róbert Raček, Miroslav Richter, Ján Satoris, Kristián Slimák, Róbert Uhrín.

 

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4.SB

Triedny učiteľ: Mgr. Alica Ratajová / Ing. František Košalko

Ján Babič, Martin Babík, Marek Boržík, Martin Brejčák, Emil Brutovský, Anna Cmorejová, Vladimír Gáborčík, Jana Gjacková, Ľubomír Gurka, Štefan Harnisch, Radoslav Kollár, Martina Kosová, Kristína Kroláková, Branislav Kupčo, Zuzana Kurucová, Štefan Kyseľ, Štefánia Magerová, Milan Malecký, Miroslav Maňák, Diana Milčáková, Jaroslava Miženková, Ľuboš Pecho, Milan Sabo, Eduard Skokan, Stanislav Stupák, Peter Svätojánsky, Ľubomír Šavel, Martina Vilčková, Štefan Vilga.

 

 

Školský rok 1995/96

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Phdr. Leo Schmidt

Štefan Barabas, Rastislav Bocko, Rastislav Gajan, Vladimír Gahura, Martin Garan, Štefan Grainda, Ľubomír Griger, Ivan Hataš, Miroslav Kokoruďa, Marek Kyseľ, Andrej Lang, Stanislav Mátefy, Jozef Mlynský, Jozef Petraček, Radovan Petrík, Peter Pospiech, Roman Precák, Roman Rákoci, Ivan Schőber, Silvín Spáč, Peter Śevc, Martin Šoltís, Roman Šoltis, Martin Tomas, Marek Zítka, Jaroslav Bilina, Silvia Kovárová, Tomáš Rísik, Marek Jackovič.

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Ing. Vladimír Drevjanik

Stanislav Baka, Dagmar Baová, Branislav Bednarčík, Peter Cmorej, Branislav Bednarčík, Peter Cmorej, Branislav Dubašák, Andrej Fábry, Mrtina Franková, Branislav Hanzely, Slavomír Imrich, Jaroslav Kozenko, Slavomír Košuth, Róbert Lukács, Juraj Michalko, Peter Oravec, Jozef Pavlovič, Roman Radaj, Miroslav Rešetár, Pavol Sokolík, Marcel Spišák, Marcel Strapec, Róbert Šašura, Branislav Šeliga, Pavol Tekula, Stanislav Turčan, Peter Vikartovský, Adriana Zápfová, Martin Zeník, Milan Svitana.

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.B

Triedny učiteľ: Ing. Anna Palková

Mariana Bankošová, Lucia Barilová, Lucia Bendíková, Erika Cvancigerová, Ivan Čapka, Ivana Dračková, Peter Frank, Rastislav Galajda, Radoslava Havlíková, Libuša Horváthová, Martina Idziová, Adriana Jacková, Zuzana Kanovitsová, Andrea Kmečová, Gabriela Kordovanová, Marek Korp, Iveta Krempaská, Ktarína Kurdelová, Vladimír Kuruc, Ľubica Labanová, Daniel Lehoczký, Peter Marhefka, Sabína Meliorisová, Monika Mensáková, Martina Orjabincová, Andrea Petrusová, Lucia Pitoňáková, Róbert Pitko, Anna Špinerová, Peter Vaško, Miriam Závacká.

 

Odbor: Technicko – informačné služby, trieda: 4.M

Triedny učiteľ: Mgr. Viera Tomajková

Dušan Bekeš, Milan Buday, Martina Dičová, Miroslava Dinová, Peter Ďumbala, Lenka Fifíková, Ján Gallo, Jozef Gancarčík, Marek Horváth, Ján Kanitra, Silvia Kleinová, Peter Koč, Lucia Koľová, Otília Liptáková, Andrea Madejová, Jana Martinská, Jozef Mlynarič, Marián Pirhala, Eva Pľutová, Lucia Puškárová, Lýdia Saloušeková, Milan Sekerák, Danka Sokolová, Martina Škrabáková, Soňa Schmidtová, Marek Tarcala, Františka  Valasová, Pavol Vojčík, Katarína Zvalená.

 

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4. SA

Triedny učiteľ: Mgr. Eva Bartková

Radovan Antoš, Ján Baltazárovič, Branislav Bednár, Peter Buš, Kamil Čabala, Ondrej Dominik, Ľuboš Gontkovský, Martin Grofčík, Pavol Hučo, Jaroslav Jína, Miroslava Korbelová, Martin Lopušniak, Branislav Majerčík, Maroš Maxián, Milan Mindok, Martin Mlynár, Marián Muranský, Juraj Pári, Branislav Rákoci, Pavol Stracený, Daniel Sýkora, Juraj Tomko, Peter Valachovič, Jiří Zámečník, Marián Zgebura, Milan Zubrický, Róbert Bočkai, Silvia Andriašová.

 

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4. SB

Triedny učiteľ: Ing. Peter Bartoš

Peter Balabas, Ľubomír Bednár, Mário Ceklár, Martin Dudzák, Ľubomír Figlár, Marek Fotta, Ervín Kanitra, Andrea Kelárová, Radoslav Klein, Jozef Kostráb, Marián Kovalčík, Patrik Krišanda, Miroslav Kőnig, Marián Kuruc, Miroslav Malec, Juraj Marko, Jozef Mráz, Pavol Oravec, Ondrej Regec, Štefan Repčák, Martin Rusnák, Vladimír Sakáloš, Eduart Slanina, Marek Štrbák, Peter Žemba.

 

 

Školský rok 1996/97                                                                                                                                                                                                                        

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Ing. Jaroslav Bašista

Jozef Bukovina, Miroslav Derevjanik, Vladimír Dubinský, Gejza Gašpar, Pavol  Gavalier, Peter Leskovjanský, Vladimír Majerčák, Ľuboš Matuška, Rastislav Maxinčák, Marcel Melioris, Marián Moravčík, Adrián Palenčár, Dušan Petruš, Peter Pitoňák, Peter Prekop, Stanislav Pristaš, Vladimír Rusnačko, Peter Rušin, Martin Rytych, Marek Slavkovský, Pavol Šaling, Jakub Tonkovič, Ján Uher, Miloslav Uhrín, Denis Vósovič, Vladimír Bonk, Ivan Hataš.        

 

Odbor: Elektrotechnika, trieda: 4.E

Triedny učiteľ: RNDr. Michal Brejčák / Mgr. Dezider Zrubec

Martin Boržecký, Ján Budzák, Marián Černák, Ján Dunaj, Ján Gejdoš, Slavomír Harabín, Róbert Henzely, Tomáš Kálovec, Mário Karas, Marek Kolesár, Andrej Kostráb, Róbert Kovalčík, Martin Kysel, Pavol Kysucký, Miroslav Martinko, Daniel Mašlonka, Marián Mrosko, Matej Mišanko, Michal Ovšonka, Michal Raček, Vladimír Schnidler, Miroslav Šelep, Miroslav Šimko, Martin Šoltis, Miroslav Tančibok, Stanislav Vaverčák, Jozef Výrostek, Vladimír Želouka.

                                                                                                                                                                            

Odbor: Technicko-informačné služby, trieda: 4.T

Triedny učiteľ: Ing. Ján Lichý / Mgr. Eduard Šramko

Igor Ba, Rudolf Baránek, Ľubomír Bartko, Peter Bernát, Vladimíra Bíla, Martin Daťko, Oľga Erdziaková, Zuzana Fabianová, Zdenka Horanská, Róbert Ištvánik, Roman Katrenčiak, Jozef Kožuch, Michal Kovalčík, Stanislav Krišanda, Daniel Kučma, Tomáš Kuzma, Martina Labudová, Jana Lamperová, Zuzana Novotná, Agáta Pirožeková, Martina Penxová, Peter Pisarčík, Iveta Popadičová, Ivan Reľovský, Roman Rešovský, Jana Spišiaková, Miroslava Stašáková, Tomáš Steidl, Tomáš Trnovský, Ivan Vaško, Michaela Vojtková, Martin Zítka.        

                                                                                                                                                                                           

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Ján Milan Forgáč

Jozef Beek, Peter Berčo, Ján Bukovina, Daniel Cupjak, Peter Hrubizna, Ján Chlebovec, Rastislav Kaszycki, Peter Kľoc, Henrich Korp, Ľubomír Krigovský, Daniel Kristl, Ľubomír Macháčik, Štefan Mikolaj, Martin Mrava, Ján Nadžady, Michal Olejár, Jana Oravcová, Milan Petranin, Martin Procházka, Katarína Pytelová, Marek Regeš, Roman Rozgonyi, Milan Smik, Miroslav Smuda, Michal Stano, Tomáš Šimkovič, Martina Šulíková, Peter Škoviera, Tomáš Tauber, Róbert Vaščura, Michal Valluš, Andrej Višňovský.

                                                                                                                                                            

Odbor: Technicko-informačné služby v staviteľstve, trieda: 4.ST

Triedny učiteľ: PhDr. Eva Klimešová

Marek Andráš, Mária Brejčáková, Lenka Bukovinská, Vladimíra Čechová, Matej Čevan, Martina Danišová, Marek Ďurkovič, Andrea Fudalyová, Tomáš Gallovič, Monika Greňová, Jozef Gromovský, Martina Hriňáková, Marek Jakubčo, Jaroslav Janáček, Pavol Jendreják, Jana Kmečová, Drahoslava Korenková, Lenka Krčmářová, Daniela Labanová, Zdena Krišsáková, Pavol Lipták, Katarína Majerčáková, Ivo Majorši, Zuzana Malatínová, Monika Molitorysová, Lenka Patakyová, Adriána Péterová, Marcela Pomorská, Martina Rešetárová, Ján Smolár, Martina Šifrová, Katarína Teplická, Pavel Zuzula.

                                                            

 

Školský rok  1997/98

 

Odbor: Strojárstvo, trieda : 4.A

Triedny učiteľ: Ing. Ladislav Bendík

Miroslav Anderle, Pavol Bandurčin, Daniel Cimbalista, Peter Čížik, Richard Čurman, Tibor Dingoš, Marek Fatrsík, Michal Hakel, Ľubomír Hubač, Branislav Jurkovský, Marcel Jacko, Radoslav Knoll, Radovan Koisser, Jaroslav Kollár, Ján Košický, Daniel Lučivjanský, Ivan Murín, Martin Orolín, Juraj Pacolt, Dušan Polák, Peter Polovka, Michal Skačan, Pavol Skybják, Marián Smuda, Marek Šavel, Erik Ševčík, Anton Školník, František Štok, Ján Vechter, Peter Vykoupil, Milan Zeman, Jaroslav Urda.

 

Odbor: Elektrotechnika, trieda: 4.E

Triedny učiteľ: Mgr. Magdaléna Košalková

Richard Baďo, Peter Cehula, Pavol Čižmárik, Marián Dluhý, Juraj Dominik, Ján Docko, Martin Franko, Ján Greňa, Peter Hegyi, Martin Hocký, Erik Hudák, Peter Jacoš, Viktor Janikovský, Peter Kašniar, Ján Kočiš, Ján Koruna, Rudolf Krajčovič, Igor Krišanda, Andrej Kromka, Jozef Kurňava, Marián Mačutek, Ivan Merčák, Šimon Mindok, Martin Paralič, Jozef Pemčák, Miroslav Pichnár, Ľubomír Plaštiak, Martin Sabo, Rastislav Sarna, Marek Wojtyczka.

 

Odbor: Technicko – informačné služby, trieda: 4.T

Triedny učiteľ: Ing. Libuša Kilárová

Peter Alexy, Katarína Bednárová, Oľga Cielecká, Jozef Fúr, Miroslava Hajnovičová, Lenka Jurčišinová, Martin Kerestéši, Peter Kerestuŕ, Zuzana Kočová, Stanislav Kocenko, František Koščák, Ladislav Kovács, Martin Kovalčík, Oľga Kožíková, Rastislav Kurilovský, Vladimír Laščík, Michaela Máliková, Rastislav Olejár, Daniel Párik, Tomáš Petróci, Rastislav Petrovič, Martin Repiščák, Mária Rišková, Dominik Sýkora, Rastislav Šváby, Ondrej Tekula, Gabriela Vančová, Miroslava Zemanová.

 

Odbor: Stavoteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Marta Dvorčáková

Marián Andráš, Ján Bednár, Martina Bírová, Miroslav Bočkay, Ján Budz, Anton Budzák, Ivan Buliščák, Milan Compeľ, Štefan Čabala, Ján Dindoš, Pavel Fabian, Tomáš Fiala, Miroslav Horváth, Marián Hudák, Juraj Jadamec, Petra Jašková, Lukáš Kešeľák, Silvester Kočiš, Robert Kostka, Michal Kotrady, Vladimír Kravec, Elena Kubošiová, Ladislav Labis, Bohuslav Mäsiarčik, Bohuš Majerský, Silvia Nováková, Milan Skokan, Zdeno Ševčík, Marek Štupák, Peter Zlatnický, Terézia Zummerová.

 

Odbor: Technicko – informačné služby v staviteľstve, trieda: 4.ST

Triedny učiteľ: RNDr. Eduard Dobrovský

Bernardína Alfoldiová, Marek Bolcarovič, Marianna Dudášová, Tomáš Glatz, Miriam Grígerová, Branislav Horník, Patrik Kapraň, Petra Klimešová, Dušan Kocurko, Božena Kokyová, Marek Kolba, Ján Kršjak, Beáta Kurčaková, Maroš Kvašňák, Gabriela Labajová, Zuzana Lorencová, Lenka Majzelová, Mária Martonová, Viera Oravcová, Žaneta Pokrivčáková, Jaroslava Pytelová, Eva Sirkovská, Juraj Slavkovský, Daniela Smiková, Monika Smolková, Terézia Špišáková, Karol Svoboda, Lucia Trenklecová, Silvia Válková, Marcel Vaněček, Ivana Žiaková, Martin Žoldák,  

 

 

Školský rok 1998/99

 

Odbor: Strojárstvo, trieda: 4.A

Triedny učiteľ: Ing. Jozef Haluška

Ľuboš Barňak, Ján Bednár, Dušan Blaho, Zdenko Bobovský, Stanislav  Boršoš, Silvester Čonka, Ľuboš Diabelko, Roman Fábry, Rastislav Gemza, Vladimír Heger, Pavol Jendrušák, Marián Jurík, Alojz Kováčik, Drahomír Krafčík, Dalibor Lehocký, Martin Múčka, Peter Petruščák, Ján Novalaný, Michal Pipta, Jozef Pixa, Marek Plzák, Daniel Safanovič, Ján Šalajka, Maroš Šaling, Vojtech Sčensný, Pavol Šesták, Tomáš Skybjak, Tomáš Valluš.

 

Odbor: Elektrotechnika, trieda: 4.E

Triedny učiteľ: Ing. Milan  Bečaver

Martin Bednarčík, František Cehula, Marián Čupka, Stanislav Dovala, Zbyněk Drlík, Peter Dulovič, Michal Fabo, Miroslav Horničák, Juraj Hvišč, Karol Irrgang, Daniel Ivan, Peter Jarkuliš, Milan Knižka, Matúš Kolumber, Jozef Krempaský, Václav Kula, Peter Majerčák, Michal Mirilovič, Dušan Mišek, Peter Moravčík, Dominik Olšanský, Peter Palutka, Viliam Petrík, Lukáš Regeš, Tomáš Šefčík, Ján Ševčík, Richard Ševčík, Jozef Šleboda, Richard Tkáč, Michal Uhrín, Milan Vavrošek, Tomáš Vaverčák.

 

Odbor: Technicko-informačné služby (PDŠ), trieda: 4.M

Triedny učiteľ: Ing. Anna Palková

Vladislav Danielčák, Vladislav Devečka, Mária Friedmanová, Peter Gomolák, Maroš Gondkovský, Veronika Jamnická, Marek Kavalec, Tomáš Králik, Dušan Krett, Martin Krett, Miroslav Kurilla, Igor Leščinský, Juraj Olekšák, Gabriel Oravec, Michal Ovšonka, Martina Pacigová, Ľubomír Perunko,  Ján Marton, Mária Poperníková, Mariana Vasičáková, Karin Vladová, Katarína Tomalová, Miroslava Znaková.

 

Odbor: Technicko-informačné služby, trieda: 4.T

Triedny učiteľ: Ing. Ľudmila Bodnárová

Viera Bernátová, Veronika Dovalová, Ján Faix, Martin Feriane, Tomáš Greňa, Patrik Halmi, Zuzana Janečková, Lucia Kleinová, Marianna Kočišová, Monika Koščáková, Peter Kuchta, Katarína Kulhavá, Miroslava Labajová, Lenka Lehocká, Martin Majerčák, Tomáš Maličký, Marta Medveďová, Erika Meliorisová, Vojtech Novanský, Miroslav Orenčák, Milan Petrenčík, Marek Philippi, Silvia Popadičová, Radoslava Rákociová, Miroslava Regecová, Antónia

Sagulová, Zuzana Šivecová, Marián Škoviera, Zdenka Štefančinová, Tomáš Tóth, Ján Vaškovič, Eva Wojtyczková, Juraj Zemčák.

 

Odbor: Staviteľstvo, trieda: 4.SA

Triedny učiteľ: Ing. Eduard Vdovjak

Ondrej Antaš, Martin Beck, Martin Beskid, Pavel Breburda, Peter Cehelský, Martin Čurilla, Peter Drška, Martin Dubaj, Daniel Dugas, Tomáš Guzi, Mário Hlava, Monika Hossová, Peter Jendruščák, Milan Knap, Tomáš Korenko, Ľubomír, Leščák, Iveta Lešundáková, Mariana Maňáková, Ľubomír, Matoš, Boris Mlynarčík, Miloš Ondra, Peter Ovšonka, Peter Pajer, Michal Petruš, Richard Polák, Michal Remiáš, Branislav Slaninák, Alica Šteczová, Ľubomír Švarc, Jozef Tomajko, Lucia Vantrubová, Bohuš Žifčák.

 

Odbor: Technicko-informačné služby v staviteľstve, trieda: 4.ST

Triedny učiteľ: Mgr. Oľga Valenčíková

Lívia Budayová, Ľudmila Drefková, Michal Fric, Zuzana Gurníková, Gabriela Heldáková, Karol Hrkeľ, Jaroslava Hudáková, Patrik Chovanec, Ľudmila Chovanová, Mária Ilavská, Zuzana Ilavská, Miroslav Jasenčák, Henrieta Karhanová, Ján Koiš, Ivana Konečná, Jozef Kočický, Marta Kostková, Michaela Kršjaková, Michal Majerčák, Klaudia Maňaková, Jana Marešová, Aurélia Mižigarová, Viera Mrosková, Jaroslav Návojský, Milan Ondruš, Jozef Palguta, Milan Pokrivčák, Eva Smandrová, Lucia Smiková, Tomáš Snášek, Katarína Tatárová, Michaela Uporská, Anna Zahareková.